25. května od 10:00, Únanov 12, Únanov u Znojma
Tohle si nesmíte nechat ujít: bohatá nabídka od lokálních výrobců, poctivé občerstvení, program pro děti, hudební program. A bude krásně, věřte !
Oslavujeme krásný den a poctivé výrobce.

Těšit se můžete na:
– Prodej farmářských produktů od místních výrobců
– Zábavný program pro děti i dospělé (poznávání semínek, dojení vemene, dílničky a mnoho dalšího)
– Doprovodné aktivity jako zrnkoviště, bludiště, lezení po stohu balíků a skákací hrad
– Ukázky stříhání ovcí, ptačí zoo koutek a prohlídku zemědělské techniky
– Živou hudbu v podání dua HIT STARS od 12:00 do 16:00
– Bohaté občerstvení včetně piva, hamburgerů, kávy, grilovaného sýru, zmrzliny a vína
Přijďte strávit nezapomenutelný den na naší farmě a poznejte krásy moderního zemědělství.

Srdečně vás zveme na farmářský den na farmě Markových, která se uskuteční v sobotu 25. května přímo na farmě v okrese Znojmo. Přijďte si užít den plný zábavy, poznávání a chutí pro celou rodinu.

Program pro děti

Děti se mohou těšit na řadu zábavných stanovišť, kde si prožijí dobrodružství a naučí se nové věci hravou formou. Budou zde i zvířátka!

Program pro dospělé

Dospělí návštěvníci se mohou těšit na bohatou nabídku farmářských produktů od místních pěstitelů a výrobců. Samozřejmě nebude chybět ani lokální víno a pivo.

Hudební program

Vystoupí Duo HIT STARS.

Občerstvení

Hladoví a žízniví návštěvníci si přijdou na své s bohatou nabídkou občerstvení od lokálních a poctivých výrobců: Pivovar Dráteník, Bio Maso z lúky, Johny Coffee, Farma Drozdových. Zmrzlina (mooooc dobrá) a samozřejmě víno ze Znojemska.

Přijďte si užít nezapomenutelný den plný zážitků, chutí a zábavy na Selskou slavnost farmy Markových. Těšíme se na vás 25. května v okrese Znojmo! Začínáme od 10:00.

Krátce o Farmě Markových

Rodinná farma Markových v Únanově u Znojma navazuje na tradici hospodaření sahající až do roku 1696. Od té doby se zde vystřídalo mnoho hospodářů. Od roku 2006 je po rodičích nástupcem syn Jiří spolu s manželkou a syny.

Farma je vybavena moderní technikou potřebnou k pěstování plodin, posklizňovou linkou na čištění semen, sušárnou, lisem na lisování olejnatých semen i skladovací kapacitou. Nabízí své oleje za studena lisované a krmivo pro ptactvo.

Už se moc těšíme!

Farmářský den pořáda ASZ Znojmo za podpory Jihomoravského kraje

Skip to content