S radostí oznamujeme, že farmářský den na Farmě Markových, který se konal v sobotu 25. května, byl mimořádně úspěšný.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se přišli podívat a užít si s námi tento krásný den.
Počasí nám přálo a slunečné nebe poskytlo perfektní kulisu pro všechny aktivity.

Návštěvníci všech věkových kategorií si užili bohatý program, který jsme připravili.Děti byly nadšené z pestrého programu, který zahrnoval poznávání semínek, dojení vemene, tvořivé dílničky, zrnkoviště, a bludiště.

Velký úspěch měla také ptačí zoo a možnost prohlédnout si zblízka zemědělskou techniku.

Dospělí ocenili širokou nabídku farmářských produktů od místních výrobců a pěstitelů.
Občerstvení od Pivovaru Dráteník, Bio Maso z lúky, Johny Coffee a Farmy Drozdových sklidilo velký úspěch. Nechybělo ani vynikající víno ze Znojemska a oblíbená zmrzlina.

Hudební doprovod v podání dua HIT STARS vytvořil skvělou atmosféru a pobavil návštěvníky od 12:00 do 16:00.Vrcholem dne byla soutěž výrobků z máku, kde jsme viděli mnoho kreativních a chutných pokrmů. Vítěz si odnesl hlavní cenu a všichni účastníci si zaslouží velkou pochvalu za své kulinářské umění.

Jsme nadšeni z pozitivních ohlasů a skvělé atmosféry, která na farmářském dni panovala. Vaše nadšení a zájem nás utvrzují v tom, že podobné akce mají smysl a přinášejí radost.

Proto s potěšením oznamujeme, že příští rok opět uspořádáme farmářský den. Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, kde včas oznámíme datum konání.Ještě jednou děkujeme všem návštěvníkům, prodejcům, účinkujícím a organizátorům za to, že jste přispěli k vytvoření tak skvělého dne.

Těšíme se na vás při dalších akcích na Farmě Markových!

Skip to content